I WOJNA KARPIOWA INVADERA 2016 – Dzień trzeci

Udostępnij
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin

 

 

I_wojna_karpiowa_invadera_baner_779_448_2

 

 

Trzeci dzień przyniósł zdecydowanie mniej ryb do ważenia. Karpie trochę najadły się tego co przygotowali im zawodnicy i wesoło udały się na miłosne igraszki w okolicach ulubionych tarlisk. Pomimo tych niesprzyjających okoliczności, kilka drużyn wspięło się na liście o parę oczek i walczy zaciekle o premiowane pozycje.

Trzeci dzień, to przede wszystkim wesoła imprezka na całym łowisku zainicjowana urodzinami jednego z zawodników ze stanowiska nr 7. Śpiewy, integracja i gromkie STO LAT roznosiło się po okolicy do późnych godzin nocny, albo rannych?….. 🙂

Poniżej foto relacja z trzeciego dnia trwania zawodów:

 

20160527_132759

 

20160527_151704

 

20160527_153359

 

20160527_165436

 

20160527_171340

 

20160528_075903

 

20160528_082304

 

20160528_093712

 

20160528_100937

 

20160528_103606

 

Poniżej aktualna tabela na godzinę 9.00 – 28.05.2016

 

Stan na godzinę 9.00, data 28.05.2016 rok
MIEJSCE DRUŻYNA STANOWISKO ILOŚĆ RYB WAGA (kg)
1 Marek Krawczyk, Adam Brzoza 39 3 47.28
2 Oles Sanitskyi, Serhii Tarabrin 9 3 44.90
3 Stanisław Polijański, Marian Sikora 37 3 41.12
4 Wojciech Siniłło, Jan Gliński 28 3 38.04
5 Michał Łakomy, Leszek Kowalski 42 3 37.44
6 Volodymyr Mazepa, Volodymyr Hromyk, Natalia Mazepa 17 3 35.8
7 Maciej Drewa, Karol Gębarowski 33 3 34.1
8 Marcin Kosz, Tomasz Turek 30 3 33.8
9 Maciej Knyziak, Krzysztof Urmanowski 18 3 29.12
10 Sebastian Ciereszyński, Artur Modzelewski, Michał Staniszewski 35 2 25.16
11 Sławomir Mueller, Mikael Peelen 10 3 24.32
12 Hubert Danielczyk, Andrzej Lorenc 1 2 17.44
13 Karol Szewczyński, Piotr Skrzypczak, Adam Cieślewicz 13 2 16.5
14 Bartosz Dziabas, Łukasz Nowak 40 2 16.44
15 Dariusz Kijanowski, Robert Maciejewski 4 1 16.06
16 Mieczysław Rurek, Danielak Robert, Wasielewski Jarosław 14 1 15.08
17 Tomasz Czołgowski, Piotr Kozłowski, Krzysztof Czelej 21 1 12.96
18 Piotr Melewski, Zbigniew Pawłowski 7 1 10.68
19 Arkadiusz Kozaryn, Grzegorz Gromada, Krystian Matelski 23 1 10.62
20 Grzegorz Wierzbicki, Mateusz Mazal 3 1 6.3
513.16 Łączna waga

 

Największa ryba – Marian Sikora, Stanowisko nr 37 – 18,96 kg

 

Po wieczornym ważeniu następuje cisza wyborcza i ogłoszenie wyników na zakończenie zawodów.

Trzymamy kciuki za wszystkich!

 

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram