Kujawsko-Pomorskie, Mazowieckie

 

 

 

 


Artur – DZIEKAN

davNajbardziej doświadczony z całej ekipy Najeźdźców. Metodyczny, zrównoważony strateg ze sportowym zacięciem lubiący rywalizacje nie tylko nad wodą, ale i przy stoliku brydżowym. Ryby zaczął łowić już w dzieciństwie na gliniankach niedaleko Bydgoszczy, później na Wiśle, a od prawie 10 lat swój czas poświęca wyłącznie karpiowaniu . Ogromnym doświadczeniem i wiedzą w produkcji kulek i łowieniu karpi dzieli się z pozostałymi członkami teamu Invader.  Dołączając do drużyny w znacznym stopniu wzmocnił nasze szeregi nie tylko na prywatnych zasiadkach, ale i na licznych zawodach które są przed nami. Do Artura należy wciąż niepobity rekord łowiska Krzekotowo – karp 19,6 kg. Bezwzględnie przestrzega zasady „catch and relaese”

2010

– I miejsce w zawodach na łowisku Karp-Lisi Ogon;

2010

–  IV miejsce II Cypriniada Gosławicka”

2016

– I Miejsce w Sektorze ImperialBaits na VII Pucharze Sklepu Karpiowego, Nekielka

– WCC na jeziorze Novomlynska w Czechach.


Tomek – WYKŁADOWCA (PROFESOR)

Karpiowaniem zajmuje się już 5 lat. Stara się każdą wolną chwilę spędzać na rybach. Żadna metoda łowienia nie jest mu obca, łowiąc zarówno z rzutu, czy też z wywózki.  Ulubione łowiska Tomka znajdują się w Północnej części Polski. Największą rybę, jak do tej pory udało mu się wyciągnąć w ostatniej dobie ostatniej zasiadki w 2016 roku na jeziorze Krążno. Karp ważył 23,7 kg. Ryby które łowi zawsze trafiają w dobrej formie do wody. Bardzo lubi zasiadki w gronie rodzinnym, kiedy nie musi dokonywać wyboru pomiędzy czasem poświęcanym na pasję czy też rodzinę. Swoim hobby zaraził także żonę Justynę, która dzielnie dotrzymuje mu kroku na karpiowych zasiadkach.

2015

– I miejsce na II Pucharze Carppassion


 Justyna – WYKŁADOWCA (PANI PROFESOR)

Justyny przygoda z karpiami zaczęła się od rodzinnych wyjazdów wraz z mężem, podczas których powoli zarażała się tym bakcylem. Jeździli w każdy wolny weekend na karpiowe zasiadki wspierając się i bawiąc wspólnie nad wodą. Podczas jednej z wielu rodzinnych zasiadek mąż Tomek wypłynął z dziećmi oglądać tarło, pozostawiając Justynę samą na stanowisku. Pech, lub właśnie łut szczęścia sprawił, że akurat nastąpiło branie i Justyna sama była zmuszona do zacięcia, holu i podebrania karpia ważącego niebagatelne 13, 6 kg.  Kiedy mąż wrócił z wycieczki po wodzie załapał się już tylko na ważenie i fotkę. Od tamtej pory karpiowe zasiadki to dla Justyny coś więcej niż tylko wysiadywanie w fotelu na słońcu.

 

 

 

 

2015

– I miejsce na II Pucharze Carppassion


Krzysztof Z. – WYKŁADOWCA (DOKTOR)

Krzysztof

Klasyczny słoik z Warszawy zamieszkujący Stolice już od 8 lat. Wędkarstwem interesuje się od dziecka i już jako mały chłopiec sam robił spławiki z piórka i prostego haczyka. Pierwsze kroki w wędkowaniu stawiał na prywatnych stawach i mazowieckich rzeczkach. Po wyłowieniu debiutanckiego 2 kg amura poczuł, że wędkarstwo gruntowe to jest to co go kręci. Później złowił jeszcze kilka karpi i tak się zaczęło – kompletowanie akcesoriów, chłonięcie wiedzy z czasopism, Internetu i od kolegów wędkarzy, czas konstruowania pierwszych zestawów włosowych i pierwszych małych sukcesów nad wodą. Tak narodziła się miłość, która trwa do dziś. Krzysiek łowi na wielu polskich wodach zarówno dzikich jak i komercyjnych., Startuje również z sukcesami na różnych zawodach krajowych. Jego PB to 23 kg. Jak wszyscy powyżej stosuje zasadę „złów i wypuść”

2012 r

– regionalne Grand Prix – III miejsce i największa ryba

2013 r

– I miejsce na regionalnych zawodach karpiowych