Łódzkie, Świętokrzyskie

 

 

 

 


Wojtas – DZIEKAN

wojtek2Opis Wojtasa zaczyna się jak wszystkich innych tutaj, bo tylko podobni maniacy wędkarstwa znajdują się na tej stronie. Początki podobne jak u innych – kij z leszczyny i bieganie po okolicznych gliniankach i rzekach i łowienie każdej ryby. Te wczesnodziecinne spacery nad wodą ze spławikiem, czy tez spiningiem w rękach wyrobiły jednak coś trwałego, co trwa do dzisiaj – Zamiłowanie do przyrody i obcowanie z nią na jej warunkach wszędzie i kiedy się tylko  da. Karpiowanie rozpoczął około 5 lat temu i ta dziedzina pochłonęła go na tyle, iż każdą wolną chwilę poświęca na eksplorowanie nowych, mniej uczęszczanych wód PZW. Testowanie nowo odkrytych wód łączy na równi z testowaniem nowych przynęt, metod łowienia. Uczestnictwo w zawodach także nie jest mu obce i coraz częściej daje się namówić na tego typu wydarzenia.  „No kill” – zasada nr 1 !


Kuba – WYKŁADOWCA (DOKTOR)

kuba 2Pasją wędkarską zaraził go brat Wojtas, który zabierał dla towarzystwa młodego nad wody które sam odwiedzał. Tak powoli wyrabiała się ta miłość do wędkarstwa i przyrody. Karpiowanie rozpoczął jakieś 2 lata temu, ucząc się cierpliwości i wytrwałości łowiąc na wodach PZW. Powoli jednak zaczyna wciągać go ta pasja na tyle, iż planuje wizyty na popularnych komercyjnych wodach i uczestnictwo w zawodach.

 

 

2017

– I miejsce – Zawody Karpiowe Karp Ferdynandów

 


Tomek – PRODZIEKAN

tomekPoczątki wędkarskiej pasji u Tomka również sięgają dzieciństwa. Pierwsze szlify wędkarkie ze spławikiem w ręku stawiał nad rzeką Wartą w okolicach Konina i nad zbiornikiem Jeziorsko. Podobnie jak pozostali członkowie teamu drogę do karpiowania przeszedł zaliczając po drodze wszystkie metody wędkowania. Łowić karpie zaczął od jakiegoś czasu, preferując i przekładając ponad wszystko łowienie na metodę. Podczas zasiadek zawsze jeden zestaw kładzie do wody w ten sposób. W tej całej pasji i komercyjnej pogoni stawia jednak na pełen relaks, reset po całym tygodniu pracy, spotkanie na łonie przyrody z kolegami. Łowiska mniej uczęszczane są tymi, które preferuje i poszukuje.