Ponton-katamaran Jochym Marine Fishmaster 220

  • Ponton-katamaran Jochym Marine Fishmaster 220
Udostępnij
Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedin

Unikalny rodzaj łodzi opracowany w celu spełnienia konkretnych wymagań wędkarzy. Proces rozwoju łodzi zabrał cztery lata we współpracy z najlepszymi wędkarzami świata. Dzięki specjalnej konstrukcji Fishmaster jest bardzo stabilny na wodzie nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Wewnętrzna przestrzeń łodzi jest większa niż w większości pontonów o tej samej długości.

Niższe zużycie paliwa i energii elektrycznej dzięki zmniejszonemu tarciu łodzi na wodzie, które powstało dzięki tunelowi powietrznemu pod podłogą zapewnia również większe bezpieczeństwo. Tunel powietrzny zapobiega przedostawaniu się strumienia powietrza pod łódkę, co mogłoby doprowadzić do przewrócenia! Wszystkie drewniane części są chronione gorącą natryskową warstwą przeciwpoślizgowej gumy, która chroni je również przed wilgocią. Tylna strona rur jest wygięta w dół, co zapewnia większą przyczepność na tylnej części łodzi, co pozwala na płynność również przy większym obciążeniu. Taśmy z PVC wzdłuż całej tuby chronią je przed uszkodzeniem, a także pozwalają łodzi dotrzeć do brzegu w trudno dostępnych miejscach.

Fishmaster to ponton zaprojektowany na bazie katamaranu, gdzie podłoga prawie nie dotyka wody, a ponton unosi się na dwóch tubach.

Zwiększa to znacząco stabilność konstrukcji, zwrotność, powiększa miejsce wewnątrz i zmniejsza o 40-50% zużycie baterii !!!

Dwie osoby poruszające się na pontonie na stojąco nie powodują utraty stabilności czy zmiany kursu poruszania!!

Ponton nadal płynie prosto tam gdzie chcemy, dzięki czemu możesz swobodnie holować rybę w najtrudniejszych warunkach

bez obawy o wywrotkę!!! Nawet przy najtrudniejszych warunkach atmosferycznych i wysokiej fali spokojnie zanęcisz,

czy idealnie położysz zestaw !!! Kolejnym atutem Fishmastera jest niewielka waga ( 20 kg z podłogą ! ) Dzięki temu jest łatwy

do przenoszenia przez 1 osobę, a mimo to jego ładowność, to aż 350kg! To dwukrotnie więcej niż popularne pontony o tych wymiarach!

Każdy Fishmaster ma 3 opcje podłogi do wyboru (bez dodatkowych opłat!!!) :

  1. Aluminiowa pełna
  2. Drewniana pełna – rekomendowana przez producenta, gdyż jest tak samo wytrzymała i sztywna jak aluminiowa, a jest o połowę lżejsza
  3. Air Deck – podłoga dmuchana

Fishmaster 220 jest dostępny w dwóch kolorach : Zielony i Camo

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram