3 lata za nami…..

Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

 

 

Trzeci rok za nami, i wciąż nie zwalniamy tempa, nadal chcąc Was zaskakiwać, naszą jakością i efektami nad wodą.

Podsumowując sezon 2017 krótko możemy stwierdzić, że znowu wypadł na plus. Pomimo przeciwności losu, pojawiającej się jak grzyby po deszczu konkurencji i specyficznych uwarunkowań i przepisów, z jakimi musi borykać się polski producent, daliśmy rade! Daliśmy rade i z nowymi pomysłami i siłami wkraczamy w 2018 rok.

Ubiegły rok, pozwolił nam bardzo pozytywnie zweryfikować naszą nowość – Kozackie kulki. Ich innowacyjny system pracy pod wodą, zdał egzamin na wielu łowiskach, często zostawiając konkurencję w tyle. Te typowo rzutowe kulki, przeszły test celująco. Nowe punkty sprzedaży, które podjęły z nami współprace, przesyłają sygnały z rynku, że wybór naszej marki na ich półkach sklepowych był trafnym wyborem, co cieszy nas ogromnie.

W zeszłym roku, wsparliśmy około 30 imprez karpiowych, z czego wiele poświęconych dzieciom i osobom niepełnosprawnym.

Rozbudowaliśmy naszą małą fabryczkę, modernizując stare budynki, stawiając nowy i kupując nowe maszyny do produkcji, które sprostają teraz już codziennej produkcji w sezonie. Tak jak dotychczas, chcemy pracować cały sezon, nie robiąc zapasów zimą, po to, aby móc oferować naszym klientom świeży i pachnący towar.

Na koniec koniecznie trzeba powiedzieć o ludziach, czyli naszym wspaniałym teamie, który po małym remoncie, wszedł z nową mocą w sezon 2018 . Wierzymy, że plany naszych członków na ten rok, uda im się zrealizować w 110%

Nawiązaliśmy współprace z kilkoma łowiskami, z którymi zamierzamy wspierać się w swoich dążeniach i rozwoju. O tej współpracy będziemy na bieżąco, informować wszystkich na łamach naszego profilu FB, oraz na naszej stronie.

Sukcesami także zakończyły się nasze starty we wszelkiego rodzaju, zawodach organizowanych w sezonie 2017. Siedmiokrotnie stawaliśmy na pudle, z czego sześć razy na jego najwyższym miejscu, wygrywając eliminacje do takich imprez jak PCM, czy też WCC.

Organizowane przez nas zawody, jak zwykle cieszyły się zainteresowaniem nie tylko zawodników, ale i śledzących nas w sieci sympatyków i niesympatyków 🙂 Szczególnie te rozgrywane na łowisku Dobro Klasztorne, które otrzymały status eliminacji do PCM, potwierdziły swoim przebiegiem to, co najpiękniejsze w tego typu imprezach: to duch rywalizacji i atmosfera nadają piękna takim wydarzeniom, a nie wyniki. Chociaż i te, przyprawiały niejednego zawodnika o wypieki na twarzy i szybszą pracę serca.

Chcemy tutaj, bardzo podziękować naszym zeszłorocznym sponsorom, którzy wsparli nasze imprezy, czyli: Sklep Wędkarski Rurek.eu, oraz Salon Wędkarski WIK, oraz firmie Orient Rods, która ufundowała nagrodę dodatkową organizując fajną zabawę, w ramach „before party” 🙂

Co w planach na sezon 2018?

Ze względu na duże zainteresowanie metodą wprowadzamy nowy zapach, jakim jest ochotka.

Zmieniamy nutę zapachową Napoleona z sera cheddar, na bardzo naturalny, jakim jest Rak-Homar.  Dodajemy także nową postać, a co za tym idzie nowy zapach w naszej głównej gamie – Cesara, czyli squid/porzeczka.

Niedługo w sklepie internetowym pojawią się także w sprzedaży aromaty do produkcji kulek.

Dla sklepów mamy również indywidualną ofertę, która mamy nadzieję zaciekawi każdą stacjonarną placówkę.

Wszystkie te nowości, zmiany i informację znajdziecie w naszym nowym katalogu na 2018 rok.

Co do marek, których jesteśmy dystrybutorami jak Orient Rods, czy też Steel Carp, zamierzamy poszerzyć ich ofertę na naszym rynku i wprowadzać wszystkie ich nowości, jako pierwsi.

Jakie mamy My plany na przyszły rok, jako team? Fajnie byłoby znaleźć czas, na realizację większości z tych planów, które każdy z nas nosi w głowie, mieć troszkę więcej czasu wolnego do spędzenia go nad wodą, oraz trochę szczęścia do lokalizacji PB, gdyż poprzedni rok obfitował w rekordy własne w naszym teamie, jak i u klientów, z czego jesteśmy chyba najbardziej dumni i zadowoleni. Efekty tych zasiadek, w pigułce oczywiście możecie oglądać w naszym kalendarzu na 2018 rok.

Bez względu na minione sukcesy i porażki, chcielibyśmy wszystkim naszym teamowiczom, sympatykom i klientom podziękować za zaufanie, wsparcie i mamy tylko nadzieję, iż wspólnie przejdziemy z uśmiechem przez sezon 2018 🙂

 

 

 

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram