Anaconda Moon Breaker II Extension

  • Anaconda Moon Breaker II Extension
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

– jednoczęściowy namiot wykonany z najgrubszego, najwyższej jakości nylonu – zawiera torbę transportową z poliestru 600D z wodoodporną powłoką PVC – słup wody 5000mm – w zestawie szpilki Anaconda Metal Tent Pegs – podłoga Heavy Duty PVC – wymiary (1-osobowy): 310 x 240 x 165 – wymiary (2-osobowy): 310 x 315 x 165 – wymiary transportowe: 183 x 21 x 22 – waga: 12,5 kg

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
4.3

Opinia

Namiot ten jest ciekawym rozwiązaniem na łowiska praktycznie każdego rodzaju.
Idealnie sprawdzi się na stanowisku na którym mamy mnóstwo miejsca jak również tam gdzie tego miejsca praktycznie nie mamy, a to wszystko dzięki możliwości zmiany naszej dużej „dwójki” w „jedynkę”.
Gdy mamy rozłożoną „dwójkę” w środku jest tyle miejsca, że spokojnie zmieszczą się dwa łóżka plus dwa małe fotele i jakiś stolik. Natomiast gdy rozłożymy „jedynkę” zmieścimy łóżko, fotel i stolik.
Ponadto samo rozkładanie nie przysparza większych problemów i można sobie z tym poradzić samemu w kilka chwil.
Niestety zawsze jest jakieś ALE.. Podłoga w namiocie jest dzielona (na potrzeby zmniejszenia do „jedynki”) i samo łączenie tych dwóch elementów podłogi pozostawia wiele do życzenia. Zamiast choćby rzepu na całej długości łączenia dostajemy trzy rzepy po 20 cm. I podczas normalnego użytkowania namiotu można się po prosu potknąć wchodząc lub wychodząc. Podobny problem jest z narzutą. Łączenie dwóch części narzuty jest na zamek a dodatkowo na całej długości jest kołnierz, który bardzo często nie leży równo i woda potrafi się przedrzeć pod narzutę.
Mimo tych wad namiot oceniam bardzo dobrze i szczerze polecam karpiarzom którzy jeżdżą na zasiadki we dwóch, lub nawet na wyjazdy z drugą połówką.
Namiot ten posiada jeszcze jedną, myślę, że również ważną zaletę mianowicie niewygórowaną cenę.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram