Fox SKY POD na 3 wędki

  • Fox SKY POD na 3 wędki
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Sky Pod to pod który wkracza w nowy wymiar wędkarstwa. Zaprojektowany i stworzony specjalnie na duże jeziora i rzeki, z powodzeniem możesz używać go również na mniejszych wodach. Sky Pod dostępny jest w dwóch wariantach na 3 i 4 wędki. Może być traktowany jako rod-pod jak i jako high pod dzięki zastosowaniu długi przednich nóżek. Duża możliwość regulacji, umożliwia rozłożenie i komfortowe używanie poda w każdych warunkach. Zarówno na gruncie podmokłym, jak i na kamieniach czy żwirowiskach. Dzieki zastosowaniu specjalnych profili sky pod jest stosunkowo lekki, a zarazem bardzo stabilny. W komplecie: buzzebary, solidny pokrowiec, dodatkowe długie nogi, dodatkowe uchywty do buzzebarów (tak aby po dokupieniu buzebarów na 4 wędki można je było zamienie stosować bez odkręcania uchwytów).

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
3.8

Opinia

Bardzo stabilny, mocny konstrukcyjnie pod. Duża wielkość daje większe możliwości rozstawienia wędek i ustawienia kątów kijów względem wody. Nawet zła pogoda, nie jest w stanie zepsuć nam stabilności i możliwości łowienia. Jedyny kłopot przy tej 3 wędkowej wersji, sprawiają opadające na środkową belkę swingery/ hangery przy łowieniu trzema kijami. Jeśli ktoś posiada delikatne konstrukcyjnie hangery/swingery to radzimy uważać przy gwałtownym zacinaniu, bo można sobie uszkodzić te akcesoria.

Cena jest wysoka, ale jeśli ktoś lubi mieć w swojej kolekcji sprzęt nienagannie się prezentujący i sprawujący to może wydać te pieniądze na zakup.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram