Invader’s Team przedstawicielem 6 krajów na zawody EPBC Węgry

Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

 

 

 

Bombowa wiadomość, którą chcielibyśmy podzielić się z Wami wszystkimi !
Nasz teamowy kolega Paweł, który wraz z kolegami z naszej drużyny w sezonie 2019 dzielnie reprezentował barwy kraju na prestiżowym turnieju EPBC (European Professional Boilie Cup) na Węgrzech, został zauważony przez organizatorów turnieju i mianowany koordynatorem weryfikującym zespoły, które chciałyby wystartować w przyszłości na tych zawodach – zgodnie z pkt 13 regulaminu EPBC.
Koordynator jest odpowiedzialny z ramienia organizatora za wydawanie rekomendacji i weryfikacji chętnych do startu zespołów. Paweł będzie odpowiedzialny za z takie kraje jak: Polska, Estonia, Litwa, Łotwa, Czechy, Słowacja.
Te zawody charakteryzują się bardzo dużym zainteresowaniem, lecz ograniczoną ilością miejsc.Nie można do nich przystąpić z marszu, bez należytego przygotowania i zweryfikowanych umiejętności. W ubiegłym sezonie team Invader’s wystartował jako pierwszy zespół z Polski w historii tego turnieju, który rozgrywany jest na zasadach organizacji FIPSED. Zawodnicy, którzy podejmują rękawice rywalizacji zjeżdżają z całego Świata, aby w 115 godzinnym maratonie skonfrontować swoje umiejętności z innymi najlepszymi na Świecie. Tam nie ma zawodników z przypadku i bez dostatecznych umiejętności. Dlatego organizator EPBC dba o to, aby jego koordynatorzy z różnych rejonów Świata zapewniali najwyższą jakość i poziom rywalizacji.

Zawody te transmitowane są przez te same media TV, co IBCC i cieszą się taką sama popularnością. Różnica pomiędzy EPBC, a IBCC jest taka, iż jedne są zawodami typowo rzutowymi, a drugie wymagają ekstremalnych umiejętności łowienia z wywózki.

 

 

 

 

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram