Łóżko Kogha 2 osobowe

  • Łóżko Kogha 2 osobowe
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Bardzo wygodne i bardzo duże łóżko oparte na solidnej stalowej ramie. Bardzo dobre na zasiadki dla dwojga. Maksymalne obciążenie wynosi aż 230 kg. Wyposażone w 8 regulowanych nóg i wygodny zagłówek. Przybliżone wymiary: 209 x 120 cm. Wysokość ok. 44 – 60 cm. Kolor oliwkowy. Waga ok. 21,5 kg.   Indywidualnie regulowane nogi wyposażone w ekstra szerokie stopy Maksymalne obciążenie aż 230 kg. Niesamowita szerokość 120 cm. Małe wymiary transportowe w porównaniu do wielkości łóżka. Bardzo wygodne z grubym wypełnieniem.

 

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
4

Opinia

Bardzo wygodne wyrko jeżeli ktoś wybiera się na rybki z drugą połówką. Dwie osoby dość wygodnie mogą poleżeć, a w wersji do użytku pojedynczego można swobodnie przewracać się w dowolnych pozycjach. 🙂 Solidne łóżko na stalowej ramie z ośmioma nogami. Waga niestety nie zachwyca i waha się w okolicach 22 kg.
Drugim minusem i to dość poważnym naszym zdaniem jest psująca się regulacja nóg. Po kilku użyciach nogi samoczynnie chowają się, co daje duży dyskomfort w użytkowaniu. Eliminując ten problem dostajemy naprawdę dobry produkt, gdyż materiały z których wykonane jest samo łóżko są naprawdę na dużym poziomie jakościowym. Producent deklaruje wytrzymałość konstrukcji dla maksymalnego obciążenia aż 230 kg 🙂
Trudno o pozytywne podsumowanie, bo produkt jest naprawdę fajny, lecz z tą upierdliwą wadą, staje się trochę irytujący.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram