Majówka Kacpra nad wielkopolskimi łowiskami

Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

 

 

 

Pierwsza wizyta Kacpra na łowisku Dobro Klasztorne i od razu z wynikiem godnym pozazdroszczenia. Później wizyta nad urokliwym miejscem, jakim niewątpliwie są Stawy Dębiny i także odnotowanie sukcesu. Takich majówek życzymy naszym teamowiczom jak najwięcej, a szczegóły możecie poczytać u Kacpra na profilu FB:

Siemka, w tym roku postanowiłem spędzic majowke na Dobrze Klasztornym. Padło na 4 doby na st 12. Po analizie z nad wody od drugiego dnia zaczynamy zmagania z metoda zig rig. Początkowo nie przynosiło efektu, ale się nie poddawalłem i w końcu weszły rybki, niestety udaje mi się złowić jedną rybką, lecz bardzo piękna. Waga tej rybki to 19kg (pisałem że 22.600, lecz okazało sie ze na szybko wytarowaliśmy i dodaliśmy wagę zamiast odjąć, ale i tak cieszy bardzo).🐟 Rybka skusiła się na kulkę squid/żurawina ze stajni #invadera.
 🐟🐟Korzystając z okazji że byłem w okolicach Poznania wybrałem się na niespełna dobę do kolegi na wodę parkową „Dębina”. Rybki chciały współpracować na moje kije, zostały wypracowane 3 karpiki( przy jednym byłem w sklepie😂🫣), leszczyk🫤 i piękna płoć😵‍💫.
🐟🐟Na tym łowisku sprawdziło mi się nęcenie punktowe pva, pokruszone kulki Montezuma z dodatkiem pelletu ananas. A na haku kulka Caryca. Od jakiegoś czasu posiadam łóżko ze śpiworem od firmy CDE i szczerze stwierdzam że jest idealne pod względem wygody i ciepła. Nockę na Dębinie robiłem tylko pod parasolem i wstałem wyspany. 💪💪
 
Pozdro mordeczki Kacper Carp Rolls🐟🐟🐟🐟
 
 
 
 
 
 
 
Gratulacje!

 

 

 

 

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram