MONSTER FISHING MF 213

  • MONSTER FISHING MF 213
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Świetlna i dźwiękowa sygnalizacja brania z możliwością wyciszenia. 6 tonów, 6 poziomów głośności, sensor zmierzchu. Sygnalizator posiada alarm antykradzieżowy, uruchamiający się po podniesieniu wędki. Linia Led pokazująca, prędkość brania, kierunek oraz poziom ustawień głośności, czułości oraz tonów. Wejście Jack na Euro Swinger 2,5mm

– temperatura pracy 70/ -30 ( w niskich temperaturach zalecane jest użycie wysokiej klasy baterii, zwykła bateria w temp. około -5 do -10 traci swoja sprawność)

– zasilanie 1x bateria 6F22 9V (zalecana bateria alkaliczna)

Dostępne kolory diody: czerwony, niebieski, zielony, żółty, purpurowy

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
4.4

opinia

Sygnalizator MF 213 nie ma w zwyczaju zawodzić. Posiada przyzwoitą odporność na wodę, owszem spotkaliśmy się z problemami, gdy po kilku dniach zasiadki sygnalizatory trafiły mokre do torby, ale po ich wysuszeniu wszystko wróciło do normy. Jest to chyba najlepszy wybór dla początkujących karpiarzy. Są zdecydowanie lepsze nie tylko tańszej konkurencji, ale także od niejednego modelu z wyższej półki cenowej. System antykradzieżowy działa bardzo sprawnie. Uruchamia się go przytrzymując dłużej środkowy przycisk. Kiedy jest uruchomiony dioda mruga, co kilkanaście sekund, i gdy wędki są położone na sygnalizatorze, w momencie ich zdjęcia, uruchamia się głośne, alarmujące pikanie. Sygnalizator posiada także podświetlenie środkowego przycisku, które włącza się o zmierzchu, oraz środkową diodę LED wskazującą kierunek brania.
Jasne, że nie można ich porównywać z delkimami czy syrenami, ale na pewno warto kupić ten sygnalizator jeśli dopiero zaczynamy przygodę z karpiowaniem, zwłaszcza, że są one dostępne już od 50-60 zł.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram