Anaconda Arena XXL Complete

  • Anaconda Arena XXL Complete
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

– modułowy namiot wykonany z najgrubszego, najwyższej jakości nylonu
– zawiera torbę transportową z poliestru 600D z wodoodporną powłoką PVC
– słup wody 5000mm
– w zestawie szpilki Anaconda Metal Tent Pegs
– podłoga Heavy Duty PVC
– wymiary 730 x 265 x 182
– waga 33,5 kg

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
4

Opinia

Jest to ogromny namiot wzbudzający na każdym łowisku powszechne zainteresowanie.
Nie bez powodu gdyż jest on długi na ponad 7 metrów i dostatecznie wysoki by przysłowiowy „Kowalski” mógł w nim stanąć.
Namiot ten jest to tzw konstrukcja modułowa, oznacza to, że nie musimy zawsze rozstawiać całego pałacu i możemy rozstawić tylko jedną część. Otrzymujemy wtedy klasyczną dwójkę średnich rozmiarów (2,60×2,60×1,85).
Jest też taka opcją która najbardziej nam przypadła do gustu. Rozstawiamy cały namiot (dwa namioty z przedsionkiem) a ze środka wypinamy wedle potrzeby jedną lub obie „ścianki grodziowe” i uzyskujemy ogromną wręcz powierzchnię użytkową.
Z tym namiotem nie potrzebujemy dodatkowego namiotu/kuchni czy namiotu/magazynu, tu wszystko jest pod jednym dachem.
W komplecie otrzymujemy dodatkowe 4 sztyce wraz z naciągami dzięki którym ścianki przedsionka możemy zamienić w coś na kształt markizy nad tarasem (bardzo przydatne gdy jest gorąco i żar leje się z nieba lub …kolejny dzień pada i mamy chociaż jakiś kontakt z przyrodą)
Okna z moskitierami są ogromne i jest ich naprawdę dużo także cyrkulacja powietrzą wewnątrz jest bardziej niż wystarczająca.
W razie rozstawiania na otwartej przestrzeni lub przy „niepewnej” pogodzie do namiotu zostały fabrycznie doszyte uszka do naciągów burzowych dzięki którym namiot staje się bardzo stabilny (my dowiązujemy jeszcze linki naciągowe do rurek stelaża gdyż jest to jakby nie patrzeć ściana 7,3m x 1,8m)

Mimo tylu plusów znajdziemy niestety minusy.
Jest to nie za bardzo pasująca podłoga, okna na rzepy, które również jakoś nie chcą pasować, uchwyty zamków które po dwóch sezonach się w większości pourywały oraz narzuta w której nie ma okien.

Odkąd posiadamy ten namiot nawet przez myśl nam nie przyszło żeby wymienić go na inny, mniejszy. Po prostu człowiek przyzwyczaja się do przestrzeni a co za tym idzie wygody.
Polecam dla karpiarzy na długie zasiadki, którzy cenią sobie przestrzeń i wygodę, a nawet dla rodzin z dziećmi 🙂

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram