Traper Expert

  • Traper Expert
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Materiał 210 D, wodoodporność 5000 H O. Dopinana podłoga na zatrzaski, wykonana z mocnej, gumowanej, zbrojonej tkaniny. Aluminiowy stelaż z 2 teflonowymi tulejami. Trzypunktowe mocowanie stelażu. Okna z moskitierą, poprawiające cyrkulację powietrza. Pasy napinaj¹ce stela¿. Solidne zamki z gumowanymi żakardami. Miejsce na dwa łóżka. Mocne szpilki ze stali nierdzewnej. Wysunięty dach z przodu namiotu oraz duże okno z moskitierą w tylnej części. Tropik w dodatkowej opcji.

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
4.4

Opinia:

Namiot solidnie wykonany, stylistycznie wzorowany na bliźniaczym produkcie firmy Anaconda. Po jednym sezonie intensywnego użytkowania, produkt nie wykazał żadnych wad konstrukcyjnych. Dobrze zaprojektowane okna z moskitierą, przestronne wnętrze (jak na ten typ namiotu, my nazywamy ten namiot „komfortową jedynką”), funkcjonalna, mocna i odpinana podłoga.

Namiot sprawdził się zarówno podczas ulewnych deszczy jak i porywistych wiatrów. Nie przeciekał i nie uszkodził się. Także wygląd zewnętrzny – nowoczesny i zaprojektowany z myślą o każdej grupie wiekowej wędkarzy jest jego zaletą.

Ten produkt uznajemy jako jeden z bardziej udanych z serii karpiowej firmy Traper.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram