Kujawsko-Pomorskie, Mazowieckie


Artur – DZIEKAN – „Wydział Sportowy”

davNajbardziej doświadczony z całej ekipy Najeźdźców. Metodyczny, zrównoważony strateg ze sportowym zacięciem lubiący rywalizacje nie tylko nad wodą, ale i przy stoliku brydżowym. Ryby zaczął łowić już w dzieciństwie na gliniankach niedaleko Bydgoszczy, później na Wiśle, a od prawie 10 lat swój czas poświęca wyłącznie karpiowaniu . Ogromnym doświadczeniem i wiedzą w produkcji kulek i łowieniu karpi dzieli się z pozostałymi członkami teamu Invader.  Dołączając do drużyny w znacznym stopniu wzmocnił nasze szeregi nie tylko na prywatnych zasiadkach, ale i na licznych zawodach które są przed nami. Do Artura należy wciąż niepobity rekord łowiska Krzekotowo – karp 19,6 kg. Bezwzględnie przestrzega zasady „catch and relaese”

2010

– I miejsce w zawodach na łowisku Karp-Lisi Ogon;

–  IV miejsce II Cypriniada Gosławicka”

2016

– I Miejsce w Sektorze ImperialBaits na VII Pucharze Sklepu Karpiowego, Nekielka

– WCC na jeziorze Novomlynska w Czechach.

2017

– I miejsce – Jesienna Zasiadka z BKK na łowisku Gosławice, formuła zawodów – Big Fish

– IV miejsce – Jesienne żerowanie z MAD na jeziorze Miłoszewskim

2018

–  IV miejsce – Mistrzostwa Europy Wschodniej – Krychevichi Lake, Ukraina

2019

–  II miejsce – Mistrzostwa Europy Wschodniej – Krychevichi Lake, Ukraina


Krzysztof Z. – WYKŁADOWCA (DOKTOR) – „Wydział Marketingowy”

Krzysztof

Klasyczny słoik z Warszawy zamieszkujący Stolice już od 8 lat. Wędkarstwem interesuje się od dziecka i już jako mały chłopiec sam robił spławiki z piórka i prostego haczyka. Pierwsze kroki w wędkowaniu stawiał na prywatnych stawach i mazowieckich rzeczkach. Po wyłowieniu debiutanckiego 2 kg amura poczuł, że wędkarstwo gruntowe to jest to co go kręci. Później złowił jeszcze kilka karpi i tak się zaczęło – kompletowanie akcesoriów, chłonięcie wiedzy z czasopism, Internetu i od kolegów wędkarzy, czas konstruowania pierwszych zestawów włosowych i pierwszych małych sukcesów nad wodą. Tak narodziła się miłość, która trwa do dziś. Krzysiek łowi na wielu polskich wodach zarówno dzikich jak i komercyjnych., Startuje również z sukcesami na różnych zawodach krajowych. Jego PB to 23 kg. Jak wszyscy powyżej stosuje zasadę „złów i wypuść”

2012 r

– regionalne Grand Prix – III miejsce i największa ryba

2013 r

– I miejsce na regionalnych zawodach karpiowych

2019 r

– I miejsce – Jesienny Puchar Samsieczna 2019 + Big Fish zawodów


 Alex – WYKŁADOWCA (PROFESOR) – „Wydział Marketingowy”

„Szybki Alex” , tak w gronie znajomych karpiarzy jest nazywany ze względu na krótkie 1-2 dobowe zasiadki  zaplanowane godzinę przed wyjazdem. Brak czasu i nadmiar pracy nie daje mu dużo wolnego, wiec korzysta z tego co możliwe i wyciska nad wodą wszystko na co pozwala natura i pogoda. Nie lubi zbędnych kombinacji, więc stawia na to co sprawdzone i skuteczne na danej wodzie, dzięki czemu 90% szybkich zasiadek kończy się sukcesem. Długie zasiadki wykorzystuje na spanie i chrapanie, ale podczas ostatniej doby zazwyczaj bierze się do pracy i próbuje przekuć wyjazd w sukces. Nic innego jak jednoczenie się z naturą nie daje mu takiej siły i energii do szarej rzeczywistości.  Jak ładować „aku” to tylko nad wodą z wędką i kompanem wypraw – Cesarem.

2019

– II miejsce – Wielkopolska Letnia Karpiada, Stawy Dębina  – Poznań

2020

–  I miejsce – Karpiowy Puchar Mivardi – łowisko Nekielka – polskie eliminacje do WCC


 Kacper – MAGISTER – „Wydział Marketingowy”

Zwany w pewnych kręgach także Kacprem, Kamilem i Krystianem. Tyle przydomków zyskał po swoich pierwszych zawodach na „ Letniej Karpiadzie” na stawach Dębina. Wędkarstwo skradło jego serce w 2013 roku. Karpiowaniem „na serio” zajmuje się od 5 lat. Nieustanna żądza rozwoju nad sobą w tym temacie wprowadziła Kacpra na jakże znane tory rywalizacji sportowej. W tym momencie odnalazł jeszcze większą frajdę w łowieniu mogąc stawac w szranki z innymi karpiarzami. Jak sam o sobie pisze, „to nie jest tylko rekreacja i forma spędzenia wolnego czasu, adrenalina podczas holu ryby to dla mnie jak tlen. Uwielbiam to uczucie”. Rywalizacja sportowa to dla niego chleb powszedni ponieważ od małego czynnie jest związany ze sportem jako zawodnik oraz trener piłki nożnej. W wędkarstwie ceni sobie możliwość ucieczki od stresu, a także formę współzawodnictwa w duchu fair play. Jako wędkarz najczęściej jeździ na łowiska komercyjne, aczkolwiek wody PZW, oraz szereg zawodów ma w planach na każdy sezon. Ulubiony jego zapach „nadziewany” na zestaw to ananas, czyli powszechnie znany jako Montezuma 🙂

2019

– II miejsce – Wielkopolska Letnia Karpiada, Stawy Dębina  – Poznań

2020

–  I miejsce – Karpiowy Puchar Mivardi – łowisko Nekielka – polskie eliminacje do WCC + Big fish zawodów