Okuma Travertine TRB 55

  • Okuma Travertine TRB 55
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Specjalistyczny kołowrotek z wolnym biegiem szpuli. Model TRB 45 i TRB 55 do połowu karpi oraz dużych drapieżników na żywca i martwą rybkę. Bardzo wysoka jakość wykonania, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Szeroka oferta cenowa, zapewniająca możliwość wyboru różnych poziomów wyposażenia. Cechą tych kołowrotków są mocne przekładnie, które nie tylko zapewniają aksamitnie miękką pracę oraz dużą moc, ale pracują tak samo nawet po długim okresie intensywnego użytkowania.

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
4.8

Opinia

Kołowrotek mały, poręczny, dobrze spisujący się w akcji. Ładnie i precyzyjnie nawija linkę na szpule. Prosty i intuicyjny system nastawu hamulca, wolnego biegu itd. Zalecany do połowów karpi na mniejszej odległości ze względu na małą pojemność szpuli w porównaniu do Big-Pitów.

Dobry do łowienia na metode, lub feedera.

Płynność pracy, niezawodność w akcji to cechy tego kołowrotka, który jak najbardziej może służyć nie tylko początkującym karpiarzom, ale także innym wędkarzom stosującym rozmaite sposoby wędkowania. Jak najbardziej godny polecenia produkt, wart swojej ceny.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram