PRYSZNIC SOLARNY 20 L

  • PRYSZNIC SOLARNY 20 L
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Dzięki użyciu promieni słonecznych podgrzewa wodę nawet do 50 stopni. Posiada uchwyt, pozwalający zawiesić prysznic w dowolnym miejscu. Odkręcana rurka zakończona sitkiem klasycznym sitkiem.

Cechy Produktu:

Kompaktowy rozmiar

Wbudowany bardzo praktyczny uchwyt

Idealny na letnie wyjazdy

Szerokość: ok 40cm

Długość: ok 60cm

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
4

Opinia

Prysznic ten fantastycznie sprawdził się na wyjeździe na WCC 2016. Złożony zajmuje miejsce wielkości płaskiej koperty A4. Napełniony wodą niezwykle szybko ją nagrzewa w promieniach słońca. Dzięki uchwytowi, można go zawiesić na każdej gałęzi, bądź jak w naszym przypadku na sęku. Mało tego w przypadku braku możliwości zawieszenia, wystarczy trzymać go w podniesionej ręce, a grawitacja zrobi swoje.
Kurek regulującą strumień wody działa tak jak należy, prysznic jest szczelny, a siteczko dobrze imituje to w domowym prysznicu. Albo w konewce 
Jedynym mankamentem, który udało nam się znaleźć to ten, iż rurka od prysznica kiedy w transporcie ulegnie zniekształceniu, dość trudno powraca do pierwotnej formy. Ale powraca.
Jednak przy tej cenie – 14.80 zł, to naprawdę niewielki problem.
Jednym słowem polecamy ten sprzęt każdemu, kto podczas letniej zasiadki lubi od czasu do czasu zadbać o higienę, dalej posunięta niż umycie zębów.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram