Śpiwór Traper Expert

  • Śpiwór Traper Expert
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Bardzo funkcjonalny, ciepły śpiwór poliestrowy, z wnętrzem wykończonym flexem. Obszerny, ściągany kaptur, doskonale chroni szyję i głowę przed zimnem. Dwa zaczepy, taśma antypoślizgowa i zapinany pas, doskonale zapobiegają zsuwaniu się śpiwora z łóżka. Dwustronny, solidny suwak, z gumowanymi żakardami. Maksymalna wygoda i pełny komfort w suchym wnętrzu, to główne zalety śpiwora Expert.

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
3.8

Opinia:

Śpiwór ciepły, wygodny i funkcjonalny pod względem szybkiego startu do zacięcia. Zamek pracuje płynnie i nie zauważyliśmy w nim wad użytkując go pełny sezon. Niestety zaczepy końcowe na rzepy rozpruły się dość szybko, co świadczy o kiepskim wykończeniu szwów.
Poza tym pomimo użycia zaczepów, taśm antypoślizgowych i zapinanego pasa, śpiwór przemieszcza się na łóżku (mimo dopasowania do łóżkaTraper Expert), co niestety zmniejsza komfort spania.

Uważamy, że w tej klasie cenowej można znaleźć bardziej funkcjonalny śpiwór, chociaż opisywany także spełnia swoje najważniejsze założenia jak ciepło i wygoda. Mógłby co prawda posiadać obszerniejszą torbę do zapakowania, ponieważ złożenie go po zasiadce przez jedną osobę sprawia wiele kłopotów i wymaga dużego wysiłku i sprytu.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram