Swingery Monster Fishing SW20 Black.

  • Swingery Monster Fishing SW20 Black.
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

 

Matowa czarna powłoka na ramieniu i ciężarku, Podświetlenie po podłączeniu do gniazda sygnalizatora, Bramkowy system mocowania żyłki, 3-stopniowa regulacja naciągu, Przesuwny ciężarek do regulacji obciążenia, Mocowania do podpórki lub poda wsuwane w ramię.

Trzy stopniowa regulacja naciągu:

0= całkowicie luźne ramię.

1= pierwszy stopień naciągu sprężyny

2= drugi stopień naciągu sprężyny

Ciężarek przesuwny do regulacji obciążenia.

W komplecie etui oraz cztery mocowania wsuwane w ramie do montażu w podpórce lub stojaku wędkarskim.

 

 

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
4.5

Opinia:

Produkt bardzo podobny i na pierwszy rzut oka trudny do rozróżnienia od modelu Foxa, dopiero po rozpakowaniu i wzięciu do ręki rzuca się w oczy jakość wykonania, struktura i rodzaj użytego plastiku czy spasowania elementów głowicy.

Po dłuższym użytkowaniu brak jakichkolwiek różnić w funkcjonowaniu swingerów obydwu firm.

Monster Fishing ze względu na swoją cenę jest bardzo konkurencyjny w porównaniu do swingerów topowej marki jaką jest FOX. Funkcjonalność i praca jest zadowalająca i nie ustępująca o wiele droższym swingerom. Niestety przy użytkowaniu w różnych warunkach atmosferycznych możemy zauważyć duży mminus tańszych materiałów użytych do produkcji – rdzewiejące elementy metalowe jak np. sprężyna do naciągu.
Podsumowując jednak jesteśmy zadowoleni jako użytkownicy biorąc pod uwagę kilkukrotnie niższą cenę od pierwowzoru na którym były wzorowane te swingery.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram