Torba Traper „kombajn” Excellence

  • Torba Traper „kombajn” Excellence
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

W skład wyposażenia tej torby wchodzą: pudełko z 11 przegrodami, 6 pojemników do dipowania oraz 2 stoliki. Jeden ze stolików jest usztywniony stalową ramą i blatem, w drugim znajduje się miejsce na pudełko. Obszerna komora główna oraz 3 duże i 3 małe kieszenie, tworzą bardzo praktyczny „kombajn” biwakowy.

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
3.8

Opinia:

Bardzo pojemna i mocna torba do użytkowania w terenie. Posiada w zestawie pojemnik na drobne akcesoria, oraz zestaw sześciu plastikowych słoików na przynęty. Mocne i sztywne ścianki boczne dobrze chronią wnętrze przed uszkodzeniami. Posiada dodatkowo możliwości rozstawienia nóżek i użycia torby jako stolika lecz w praktyce jest to bardzo czasochłonne i mało praktyczne rozwiązanie. Poza tym zaleta w postaci usztywnienia ścian bocznych jest także wadą przy noszeniu torby na ramieniu, gdyż kanciasta bryła wbija się w ciało i przy dużym ciężarze dźwiganie tej torby staje się bardzo uciążliwe. Wykończenie zamków zamykających górne wieko także zostawia sporo do życzenia i w naszym egzemplarzu dosyć szybko uległo uszkodzeniu. Zazwyczaj jak coś jest do wszystkiego to kosztem czegoś. Słoiczki, pudełka itd są przydatne, ale wypełnione staja się bardzo ciężkie i niepraktyczne do dźwigania. Reasumując, torba pomieści wiele, można od biedy zastosować ją jako stolik itd, lecz większość karpiarzy i tak używa takich gadżetów oddzielnie

Jeśli posiadacie wózek transportowy  lub nie robicie długich wycieczek od samochodu do obozowiska, to możecie nabyć tę torbę. W innym przypadku poddajemy ten zakup pod rozwagę.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram