Zestaw swinger -ów CORMORAN Pro Carp Elec-Glow

  • Zestaw swinger -ów CORMORAN Pro Carp Elec-Glow
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Zestaw swingerów Cormoran PRO CARP ELEC-GLOW składa się z trzech sygnalizatorów podwieszanych Cormoran Pro Carp Elec-Glow o kolorach LED czerwonym, żółtym i niebieskim oraz etui transportowego.

Swinger Cormoran PRO CARP ELEC-GLOW wyposażony jest w przesuwane obciążenie pomagające dostosować się do zmiennych warunków połowu. Sygnalizator podwieszany wyposażony jest w małą diodę LED, którą można włączyć lub wyłączyć poprzez przekręcanie górnej części korpusu. Żyłkę mocuje się przy pomocy systemu sprężynowo-kulkowego, który uwalnia ją przy podnoszeniu wędki

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
3.3

Opinia

Małe, sprytne swingery – tak możnaby opisać je w skrócie. Wygląd mają dosyć ciekawy i to zadecydowało o ich zakupie, natomiast jeśli chodzi o funkcjonalność to już gorzej. To co niby jest atutem i występuje w nazwie produktu „Elec-Glow” jest tak naprawdę udanym chwytem marketingowym. Po dokręceniu czopów swingery, owszem eliminują stałe światło/poblask (trudno to określić gdyż jest bardzo słabe), lecz bardzo szybko wyczerpują baterie, świecą stale i nie dają oczekiwanego efektu. System mocowania żyłki jest zadowalający. Obciążenie przesuwne też jest bardzo niestabilne. Fajna natomiast jest skrzyneczka, etui w który zapakowany jest zestaw. Niestety zbyt krótkie ramie swingerów zawodzi przy braniach do brzegu, gdzie na sygnalizatorze pojawia się pojedynczy dźwięk, a jest to spowodowane brakiem możliwości dalszego opadania sygnalizatora. Po intensywnym sezonie rozpada się konstrukcja, więc odradzamy zakup. Decyzje o zakupie zostawiamy jednak samym zainteresowanym.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram