Daiwa Black Widow

  • Daiwa Black Widow
Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Wędka karpiowa Daiwa Black Widow Carp bazuje na blanku swoich poprzedniczek. Cienka, wytrzymała i dobrze wyważona to obok niskiej wagi jej najistotniejsza zaleta. Duże dwustopkowe przelotki Titanium-Oxyd i szybka szczytowa akcja umożliwiają oddawanie niezwykle dalekich rzutów. Wędkę tą charakteryzuje fantastyczna relacja ceny do jakości!

  • Funkcjonalność
  • Wygląd
  • Cena
  • Jakość/cena
4.9

Opinia:

Lekka i dobrze pracująca zarówno podczas wyrzutów jak i holu.  Dobrze przenosi zachowania ryby i pozwala na szybką i odpowiednią reakcje podczas każdego momentu łowienia. Ciemny kolor blanku dobrze odzwierciedla nazwę produktu. Jeśli ktoś chce posiadać uniwersalną wędką do łowienia zarówno z rzutu jak i innymi metodami, powinien pomyśleć o dwuskładowych Daiwach o krzywej ugięcia 3,5 Lb, lub 3,75 Lb. Niestety w jednej wędce uszkodziła się przelotka szczytowa, co zmusiło nas w czasie trwania sezonu do jej naprawy we własnym zakresie, w związku z fatalnym podejściem firmy Daiwa do sprawy rozpatrywania reklamacji.

Ogólna ocena pozostaje jednak na plusie. W tej kategorii cenowej to naszym zdaniem najlepszy produkt o takich parametrach na rynku wędkarskim.

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram