IV Wojna Karpiowa Invadera – podsumowanie

Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

Tak jak to zwykle bywa, koniec zawodów, dla niektórych jest zbyt szybki, a dla innych ciągnie się w nieskończoność. Nie inaczej było i tym razem, kiedy to stanowisko nr 19 doławiając karpia do wymiany rozpoczęło realny pościg za pierwszym miejscem. Inne stanowiska, które miały tylko dwie ryby, ale większe, też czekały na ten upragniony dźwięk sygnalizatora ostatniej nocy, ewentualnie jeszcze nad ranem.

Stanowisko 23, pokazało natomiast iż póki wędki w wodzie, wszystko zdarzyć się może. Dołowili pięknego karpia o wadze 19 kg, niestety 5 minut po zakończeniu zawodów, otrzymując tylko nagrodę pocieszenia od producenta baterii na każdą kieszeń i w każdym rozmiarze.

Salon Wędkarstwa Karpiowego Karper ufundował z kolei nagrodę dla zespołu który złowił najmniejszą rybę zawodów – karpia o wadze 3,6 kg. Ciekawostką jest także, iż ci sami zawodnicy złowili największa rybę zawodów, nie liczoną do klasyfikacji – suma 30 kg.

Nagrody rzeczowe za pierwsze 3 miejsca ufundował główny sponsor zawodów – Centrum Wędkarskie Maniak z Leszna, który był z nami po raz kolejny jako uczestnik i fundator nagród.

Patronem medialnym tegorocznej edycji IV Wojny Karpiowej Invadera była Karpiostrada.pl

Dla przypomnienia dodamy jeszcze, iz tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku Wojna Karpiowa Invadera miała status eliminacji do PCM 2019.

Bez zbędnego przedłużania rozpoczniemy wyliczanie, kto i co zdobył:

Nagrodę za Big Fish zawodów – 24, 6 kg , Puchar, oraz wędkę rzutową firmy Orient Rods, wywalczył Krystian Winnowicz – Stanowisko nr 30

Nagrodę za III miejsce zdobyli zawodnicy ze stanowiska nr 23 – Krzysztof Lichy i Przemysław Bartkowiak

Nagrodę za II miejsce zdobyli zawodnicy ze stanowiska nr 19 – Damian Strojny i Jacek Bartczak

Nagrodę za I miejsce i jednocześnie prawo startu w tegorocznej edycji PCM 2019 na zbiorniku Pogoria, zdobyli zawodnicy ze stanowiska nr 30 – Krystian Winnowicz i Adam Waligóra.

Poniżej wklejamy pełną tabelę wyników:

19.05.2019 (niedziela) – godz 10.00
LP Imiona i nazwiska zawodników Stanowisko Nr Ryba nr 1 Ryba Nr 2 Ryba Nr 3 Suma (kg)