Rozpoczęcie sezonu na wodzie PZW – Ferdynandów

Udostępnij
Facebooktwitterpinterestlinkedin

 

 

Jak piszą chłopaki na swoim profilu FB – Carpiszon TV, są zadowoleni ze strajków nauczycieli, ładnej pogody i karpia w podbieraku:

Wyjeżdżając na ryby mieliśmy już przeczucie, że coś na tej zasiadce wpadnie  Korzystając ze strajków nauczycieli pojechaliśmy się odprężyć, więc ryby zeszły na drugi plan.
Przed wieczorem widać było dużą aktywność ryb w łowisku. Nim nastał zmrok zaliczyliśmy kilka pojedynczych podciągnięć, a Mateusz zdążył zepsuć ładne branie. Podobnie w nocy. Piki budzą nas ze snu i kolejne, puste branie do brzegu.
O wschodzie słońca budzi nas najpiękniejszy budzik jaki można usłyszeć. Na centralce miga czerwona dioda, więc Darek pędzi do brania, a po chwili słychać głośny okrzyk radości „SIEDZI”!
W taki sposób Darek łowi swojego pierwszego karpia w 2019 roku. Pogody sprzyjają nam niezmiernie tej wiosny, więc jeżeli strajki potrwają nadal, a po najbliższym planowanym ochłodzeniu się ociepli, to mądrze to wykorzystamy 🐟🎣
Parę słów od strony kuchni karpiowej:
Karp skusił się na kulkę kukurydza #Invader podbitą ziarenkiem pływającej kukurydzy.
Pod każdy zestaw lądowała dość spora ilość gotowanej kukurydzy z ziarnami konopi, oraz kulki kozackie, a wszystko było dopalane pokarmem w płynie GLM
#Invader

 

 

 

 

 

 

Obserwuj nas
Facebookpinterestinstagram